Швидше за все, ви шукали весільний фотограф в Києві. Ви будете раді дізнатися, що знайшли найкращого фотографа весіль в Києві, і тепер немає необхідності продовжувати пошуки. Я, Слава Янушевич, зробив цю сторінку спеціально для шукачів якісних весільних київських фотографів, для закоханих пар, які вирішили зробити новий крок в житті, так що — ласкаво просимо.

Мені доводилося знімати різні весілля по всій Україні та столиці. Я полонений красою весіль, дійсно люблю бувати в місцях, де не бував раніше. Наша команда дизайнерів створює сучасний, художній весільний альбом з красивими весільними фотографіями нареченого і нареченої, всіх гостей. Ви зможете запам’ятати цю подію на багато років.

Витратьте трохи часу, подивіться портфоліо фотографій, відео, і ви побачите — я концентрую увагу не тільки на фотографування весільних церемоній.

У столиці є багато чудових місць, щоб зробити весільні фотографії. Все залежить від того, яку частину Києва ви вибрали, щоб обмінятися дорогоцінними весільними клятвами. На ніч, можу запропонувати зловити захоплюючі світла нашого чудового міста, столиці України. Як щодо обміну ніжним поцілунком з видом на місто?

Якщо говорити про фотографа на весілля у Києві, давайте перейдемо до вашої інформації. Мені дійсно важливо почути все необхідне для старту роботи. Можете заповнити форму на сторінці «контакти», або зателефонуйте мені — ми обговоримо вартість, деталі роботи. Я, весільний фотограф в Києві, буду радий обговорити всі деталі. Обов’язково бронюйте заздалегідь, і будьте готові отримати масу задоволень від весільних фотографій.

З повагою, Слава Янушевич.